ΝΕΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2023 ΚΑΙ ΓΚΡΟΥΠ ΣΤΟ ΜΗΚΟΣ
Αγαπητοί φίλοι
Μετά το πέρας των δηλώσεων συμμετοχής το πρόγραμμα των αγώνων "ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ 2023" διαμορφώνεται σύμφωνα με το συνημμένο , καθώς και τα γκρουπ στο μήκος κ16 κοριτσιών και οι 12 συμμετέχοντες / ουσες στο μήκος ανδρών και γυναικών.
Σας περιμένουμε στην Παλλήνη να απολαύσουμε όμορφους αγώνες
ΠΡΩΪ
9.00 | 300 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ | ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΝΔΡΩΝ – ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ |
9.15 | 300 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ |
|
9.45 | 1.000 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ |
|
10.00 |
| ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ/ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
10.10 | 1.000 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ | ΜΗΚΟΣ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
10.35 | 600 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ |
|
10.55 | 600 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ |
|
11.15 | 150 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ |
|
11.30 |
| ΜΗΚΟΣ Κ18 ΑΓΟΡΙΩΝ |
11.45 | 150 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ | ΥΨΟΣ Κ 16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ |
12.30 | 80 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ | ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ (Α ΓΚΡΟΥΠ) |
13.00 | 80 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ |
|
13.45 | 4Χ80 Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΩΝ |
|
14.00 | 4Χ80 Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ | ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ( Β ΓΚΡΟΥΠ) |
ΑΠΟΓΕΥΜΑ
16.30 |
| ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ/ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ |
17.00 | 400 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ | |
17.15 | 400 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
17.35 | 400 Μ ΑΝΔΡΩΝ | ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ (12 ΑΘΛΗΤΕΣ) |
17.55 | 400 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ |
|
18.15 | 100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
18.30 | 100 Μ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
19.00 | 100 Μ ΑΝΔΡΩΝ | ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (12 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ) |
19.40 | 100 Μ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ |
|
20.20 | 800 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ | ΤΡΙΠΛΟΥΝ Κ18 ΓΥΝΑΙΚΩΝ / Κ20 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
20.40 | 800 Μ ΑΝΔΡΩΝ – Κ18 ΑΝΔΡΩΝ |
|
21.00 | 4Χ100 Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
|
21.10 | 4Χ100 Μ ΑΝΔΡΩΝ |
|
ΓΚΡΟΥΠ Α’ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 12:30
ΔΗΜΑΚΟΥ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΑΕΜ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ |
ΚΑΤΑΠΟΔΗ | ΝΙΚΗ - ΝΙΟΒΗ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗ | ΑΡΙΣΤΕΑ | ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ |
ΚΑΡΛΑΤΗΡΑ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗ ΧΑΛΚΙΔΑΣ |
ΡΟΥΜΠΙΝΗ | ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
ΒΑΧΛΙΩΤΗ | ΘΕΟΔΩΡΑ | Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΚΟΥΤΡΑ ΜΟΝΤΕΧΟ | ΕΛΕΝΑ | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ |
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ | ΝΙΚΗ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
ΝΤΟΚΟΥ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ | ΑΤΦΑ |
ΠΕΡΑΚΗ | ΧΡΥΣΟΥΛΑ - ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
Μαδιά | Μαρία | ameinias |
ΣΕΛΑΪΔΙΝΑΚΟΥ | ΜΙΡΑΝΤΑ | Γ.Σ. ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ |
ΚΑΤΖΙΛΙΕΡΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΧΩΡΙΟΥ |
ΤΙΡΑΝΤΙ | ΠΑΟΛΟ | ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΤΖΩΡΤΖΗ | ΕΙΡΗΝΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΛΑΙΜΟΥ | ΑΝΝΑ | ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΘΙΠΠΗ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
ΨΑΧΟΥΛΙΑ | ΤΡΙΣΕΥΓΕΝΗ | ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ |
ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΥ | ΙΩΑΝΝΑ | Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
ΣΤΕΡΓΙΩΤΗ | ΘΕΟΔΩΡΑ | Α.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
ΤΣΑΓΚΑΡΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
ΔΙΑΚΑΚΗ | ΕΛΛΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ |
ΑΡΜΑΟΥ | ΦΙΛΑΡΕΤΗ | Γ.Σ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ |
ΓΚΡΟΥΠ Β’ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ: 14:00
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΑΣΚ ΝΤΕΡΗ |
ΧΡΥΣΟΧΟΙΔΗ | ΑΡΙΑΔΝΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΣΚΑΠΕΡΔΑ | ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΛΕΜΠΟΥΣΗ | ΔΗΜΗΤΡΑ | ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ |
ΖΑΚΗ | ΣΜΑΡΑΓΔΑ | ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
ΜΠΙΣΜΠΙΚΗ | ΔΕΣΠΟΙΝΑ | ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ |
ΖΑΒΒΟΥ | ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΚΟΝΣΟΛΑ | ΕΡΜΙΟΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
Παπασταμουλη | Λεμόνια - Μαρια | Αμεινίας ο παλληνευς |
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΠΙΔΑ | ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ |
ΖΑΦΕΙΡΗ | ΒΑΣΙΛΙΚΗ | Αμεινιας ο Παλληνευς |
ΠΟΛΙΤΗ | ΖΩΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΒΛΑΓΚΟΥΛΗ | ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΚΟΥΡΝΙΩΤΗ | ΑΓΓΕΛΙΚΗ | ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ |
ΚΙΟΥΣΗ | ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ | ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ |
ΜΑΝΩΛΗ | ΣΟΦΙΑ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΡΟΥΣΣΟΥ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | ΑΜΕΙΝΙΑΣ |
ΒΟΓΙΑΤΖΗ | ΕΛΕΝΗ | ΑΜΕΙΝΙΑΣ |
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΔΙΟΝΗ | ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ |
ΡΟΥΣΣΟΥ | ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ | Α Ε.Μ. ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ |
Παναγιώτου | Έλενα | Αμεινίας |
ΜΟΛΦΕΣΗ | ΜΑΡΙΑ | ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ |
ΑΜΑΝΕΖΗ | ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ | ΥΔΡΙΑ |
ΜΩΡΑΙΤΗ | ΝΕΦΕΛΗ | ΥΔΡΙΑ |
ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ | ΜΕΛΙΝΑ | ΥΔΡΙΑ |
ΠΟΤΟΥ | ΠΕΤΡΟΥΛΑ | ΥΔΡΙΑ |
ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΘΑΝΑΣΙΑ | ΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ |
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ | ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΜΟΣΧΟΥΛΗ | ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ |
ΜΠΑΤΣΙΝΙΛΑ | ΖΩΗ | ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ |
ΤΣΑΦΑΡΑ | ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ | Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ |
ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ | ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ | Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ |
ΠΑΠΑΣΥΚΙΩΤΗ | ΧΡΙΣΤΙΝΑ | Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ |
ΒΑΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ | ΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ | Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ |
Σπυριδακη | Ευη | Αμεινιας |
ΟΙ 12 ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 17.35 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ | ΓΕΩΡΓΙΟΣ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ |
ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ | ΑΝΔΡΕΑΣ | ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ |
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ | ΜΙΧΑΛΗΣ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΣ | ΣΩΤΗΡΙΟΣ | ΑΤΦΑ |
ΚΟΤΣΙΠΕΤΣΙΔΗΣ | ΔΗΜΗΤΡΗΣ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΑΥΘΙΝΟΣ | ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ | ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ |
ΚΑΤΣΜΑΡΤΣΙΚ | ΔΑΥΙΔ | Γ.Σ. ΑΣΤΕΡΑΣ 90 ΑΙΓΑΛΕΩ |
ΛΙΟΛΙΟΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ | ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ3 |
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ ( στην περίπτωση απουσίας κάποιου από τους παραπάνω 12)
ΛΙΛΛΗΣ | ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ | ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ |
ΠΑΠΑΪΣΙΔΩΡΟΥ | ΜΙΧΑΗΛ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ Ο ΑΙΑΣ |
ΖΑΝΝΙΑΣ | ΙΩΑΝΝΗΣ | ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ |
ΤΣΙΟΥΡΗΣ | ΒΑΣΙΛΗΣ | ΑΕΚ |
ΗΡΑΚΛΗΣ | ΟΡΕΣΤΗΣ | Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ |
ΟΙ 12 ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΣΕΣ ΣΤΟ ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΜΕ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ 19.00 ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΞΗΣ:
Σαρλανη | Αναστασια | Αε μεσογειων αμεινιας ο παλληνευς |
ΞΥΔΩΝΑ | ΝΙΚΗ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ |
ΚΟΡΕΝΕΒΑ | ΟΞΑΝΑ | Γ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ |
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ | ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ | ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ |
ΧΡΗΣΤΟΦΗ | ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ | ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ |
ΞΙΦΑΡΑ | ΔΑΝΑΗ | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΕΥΑΓΟΡΑΣ |
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ | ΕΛΕΝΗ | Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ | ΑΝΝΑ | ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Γ.Σ.Σ. |
ΧΡΙΣΤΟΥ | ΧΛΟΗ | ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ |
ΚΑΤΣΟΥΝΗ | ΒΙΡΓΙΝΙΑ | Α.Ο ΦΙΛΟΘΕΗΣ |
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ | ΒΑΓΙΑ | ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΤΣΕΛΙΚΑ | ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ | ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ |
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ ( στην περίπτωση απουσίας κάποιας από τις παραπάνω 12)
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗ | ΑΡΓΥΡΩ | Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ |
ΓΚΙΚΑ | ΕΛΕΝΗ | ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ |
ΜΗΤΣΗ | ΓΕΩΡΓΙΑ | ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΠΑΠΑΓΟΥ |